RB521S30-AU_R1_000A1
- Артикул производителя:
- RB521S30-AU_R1_000A1
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Rectifiers - Single
- Capacitance @ Vr, F :
- 8pF @ 4V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io) :
- 200mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 µA @ 30 V
- Diode Type :
- Schottky
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature - Junction :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- SC-79, SOD-523
- Product Status :
- Active
- Reverse Recovery Time (trr) :
- Speed :
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Supplier Device Package :
- SOD-523
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
- 30 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 500 mV @ 200 mA