DCM3623E50M53C2M70
- Артикул производителя:
- DCM3623E50M53C2M70
- Краткое описание:
- DCM3623T50M53C2M70 - EVALUATION
- Категория товара :
- Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS
- Board Type :
- Fully Populated
- Current - Output :
- 6.67A
- Frequency - Switching :
- Main Purpose :
- DC/DC, Step Down
- Outputs and Type :
- 1, Isolated
- Power - Output :
- 320 W
- Product Status :
- Active
- Regulator Topology :
- Buck
- Supplied Contents :
- Board(s)
- Utilized IC / Part :
- DCM3623x50M53C2yzz
- Voltage - Input :
- 16V ~ 50V
- Voltage - Output :
- 48V