PFH05W12-100-EVK-S1
- Артикул производителя:
- PFH05W12-100-EVK-S1
- Производитель/Бренд:
- TDK-Lambda Americas Inc
- Краткое описание:
- EVAL BOARD FOR PFH500F-12-100
- Производитель :
- TDK-Lambda Americas Inc
- Категория товара :
- Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS
- Board Type :
- Fully Populated
- Current - Output :
- 42A
- Frequency - Switching :
- Main Purpose :
- AC/DC, Non-Isolated
- Outputs and Type :
- 1, Non-Isolated
- Power - Output :
- 504 W
- Product Status :
- Active
- Regulator Topology :
- Supplied Contents :
- Board(s)
- Utilized IC / Part :
- PFH500F12-100
- Voltage - Input :
- 85 ~ 265 VAC
- Voltage - Output :
- 12V