KAB4X15-TPA3110
- Артикул производителя:
- KAB4X15-TPA3110
- Производитель/Бренд:
- Sure Electronics
- Краткое описание:
- TPA3110 4CH 15W KIOSK AMPLIFIER
- Производитель :
- Sure Electronics
- Категория товара :
- Evaluation Boards - Audio Amplifiers
- Amplifier Type :
- Class D
- Board Type :
- Fully Populated
- Max Output Power x Channels @ Load :
- 15W x 4 @ 8Ohm
- Output Type :
- 4-Channel
- Product Status :
- Active
- Supplied Contents :
- Board(s)
- Utilized IC / Part :
- TPA3110D2
- Voltage - Supply :
- 10V ~ 24V