CD-700-EAT-KDNN-24M7040000
- Артикул производителя:
- CD-700-EAT-KDNN-24M7040000
- Краткое описание:
- CD-700-EAT-KDNN-24M7040000
- Current - Supply (Max) :
- 63mA
- Frequency - Output 1 :
- 24.704MHz
- Frequency - Output 2 :
- 1.544MHz
- Function :
- Enable/Disable
- Height :
- 0.084" (2.13mm)
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.200" W (7.49mm x 5.08mm)