CD-700-EAT-KANN-12M6240000
- Артикул производителя:
- CD-700-EAT-KANN-12M6240000
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- CD-700-EAT-KANN-12M6240000
- Производитель :
- Microchip Technology
- Категория товара :
- Pin Configurable/Selectable Oscillators
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 63mA
- Frequency - Output 1 :
- 12.624MHz
- Frequency - Output 2 :
- 6.312MHz
- Frequency - Output 3 :
- Frequency - Output 4 :
- Frequency Stability :
- Function :
- Enable/Disable
- Height :
- 0.084" (2.13mm)
- Operating Temperature :
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 16-SMD, No Lead
- Product Status :
- Last Time Buy
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.200" W (7.49mm x 5.08mm)