CD-700-EAT-KCNN-19M4400000
- Артикул производителя:
- CD-700-EAT-KCNN-19M4400000
- Краткое описание:
- CD-700-EAT-KCNN-19M4400000
- Current - Supply (Max) :
- 63mA
- Frequency - Output 1 :
- 19.44MHz
- Frequency - Output 2 :
- 2.43MHz
- Frequency Stability :
- ±75ppm
- Function :
- Height :
- 0.084" (2.13mm)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.295" L x 0.200" W (7.49mm x 5.08mm)
- Type :
- VCXO
- Voltage - Supply :
- 3.3V