O 24,000000-JSO32D1AC-D-1,8-T3-N-D
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- Jauch Quartz
- Краткое описание:
- MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
- Производитель :
- Jauch Quartz
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- MEMS
- Current - Supply (Max) :
- 6.5mA (Typ)
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Output :
- HCMOS, LVCMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- AEC-Q100
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 1.8V