XG-2102CA 125.0000M-LGRN3
- Артикул производителя:
- XG-2102CA 125.0000M-LGRN3
- Краткое описание:
- XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVDS SMD
- Current - Supply (Max) :
- 30mA
- Frequency :
- 125 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 85°C
- Output :
- LVDS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V