7Q-26.000MCG-T
- Артикул производителя:
- 7Q-26.000MCG-T
- Производитель/Бренд:
- TXC CORPORATION
- Краткое описание:
- XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV
- Производитель :
- TXC CORPORATION
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 2mA
- Frequency :
- 26 MHz
- Frequency Stability :
- ±500ppb
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.043" (1.10mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Output :
- Clipped Sine Wave
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- TCXO
- Voltage - Supply :
- 2.5V