SGTM10HP-5V0-B-S4-CT
- Артикул производителя:
- SGTM10HP-5V0-B-S4-CT
- Краткое описание:
- XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV
- Current - Supply (Max) :
- 120mA
- Frequency :
- 10 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppb
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.748" (19.60mm)
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Output :
- Sine Wave
- Size / Dimension :
- 1.535" L x 1.339" W (39.00mm x 34.00mm)
- Voltage - Supply :
- 5V