SGTM16-3V3-C-H1-CT
- Артикул производителя:
- SGTM16-3V3-C-H1-CT
- Краткое описание:
- XTAL OSC OCXO 16.3840MHZ HCMOS
- Current - Supply (Max) :
- 31mA
- Frequency :
- 16.384 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppb
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.551" (14.50mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- HCMOS
- Size / Dimension :
- 1.535" L x 1.339" W (39.00mm x 34.00mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V