SGTM10-5V0-B-H1-CT
- Артикул производителя:
- SGTM10-5V0-B-H1-CT
- Производитель/Бренд:
- SYRLINKS
- Краткое описание:
- XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ HCMOS
- Производитель :
- SYRLINKS
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- Frequency :
- 10 MHz
- Frequency Stability :
- ±100ppb
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.551" (14.50mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Output :
- HCMOS
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.535" L x 1.339" W (39.00mm x 34.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- OCXO (GPSDO)
- Voltage - Supply :
- 5V