EWOS10HP-5V0-B-S4
- Артикул производителя:
- EWOS10HP-5V0-B-S4
- Производитель/Бренд:
- SYRLINKS
- Краткое описание:
- XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV TH
- Производитель :
- SYRLINKS
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 100mA
- Frequency :
- 10 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppb
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.709" (18.30mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Output :
- Sine Wave
- Package / Case :
- Europack, 5 Leads
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.220" L x 0.984 " W (31.70mm x 25.70mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- OCXO
- Voltage - Supply :
- 5V