OSI5004-10.0M
- Артикул производителя:
- OSI5004-10.0M
- Производитель/Бренд:
- Pletronics, Inc.
- Краткое описание:
- CRYSTAL OSC OCXO 10.0M LVTTL
- Производитель :
- Pletronics, Inc.
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 850mA
- Frequency :
- 10 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppb
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.500" (12.70mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVTTL
- Package / Case :
- 6-DIP (1.000", 25.40mm), 5 Leads
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 1.430" L x 1.070" W (36.32mm x 27.18mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- OCXO
- Voltage - Supply :
- 5V