QVMQF326D25-2.0A-24.750
- Артикул производителя:
- QVMQF326D25-2.0A-24.750
- Производитель/Бренд:
- Mercury United Electronics, Inc.
- Краткое описание:
- XTAL OSC VCTCXO 24.7500MHZ LVDS
- Производитель :
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±8ppm
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 23mA (Typ)
- Frequency :
- 24.75 MHz
- Frequency Stability :
- ±2ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.067" (1.70mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVDS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- VCTCXO
- Voltage - Supply :
- 2.5V