UCE4027035LK010005-24.0M
- Артикул производителя:
- UCE4027035LK010005-24.0M
- Производитель/Бренд:
- Pletronics, Inc.
- Краткое описание:
- CRYSTAL OSC TCXO 24.0M CLIPPED S
- Производитель :
- Pletronics, Inc.
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- ±5ppm
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 3mA
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±1ppm
- Function :
- Amplitude Control
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- Clipped Sine Wave
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- VCTCXO
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.5V