OK2ED8K5JI-111YXC-32.768K
- Артикул производителя:
- OK2ED8K5JI-111YXC-32.768K
- Производитель/Бренд:
- YXC
- Краткое описание:
- YSO120TK 32.768KHZ 1.8V-3.3V 10P
- Производитель :
- YXC
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.3V