EG-2021CA 100.0000M-CHPNB
- Артикул производителя:
- EG-2021CA 100.0000M-CHPNB
- Краткое описание:
- XTAL OSC SO 100.0000MHZ CMOS SMD
- Current - Supply (Max) :
- 25mA
- Frequency :
- 100 MHz
- Frequency Stability :
- ±100ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.055" (1.40mm)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Last Time Buy
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply :
- 2.5V