XG-1000CB 125.0000M-EBL3
- Артикул производителя:
- XG-1000CB 125.0000M-EBL3
- Краткое описание:
- XTAL OSC SO 125.0000MHZ CMOS SMD
- Current - Supply (Max) :
- 20mA
- Frequency :
- 125 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.049" (1.25mm)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Not For New Designs
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Voltage - Supply :
- 1.8V