XG-1000CB 125.0000M-EBL0
- Артикул производителя:
- XG-1000CB 125.0000M-EBL0
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- XTAL OSC SO 125.0000MHZ CMOS SMD
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 20mA
- Frequency :
- 125 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.049" (1.25mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Not For New Designs
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- SO (SAW)
- Voltage - Supply :
- 1.8V