I547-2P3-12.800 MHZ
- Артикул производителя:
- I547-2P3-12.800 MHZ
- Производитель/Бренд:
- ILSI
- Краткое описание:
- OSC TCXO 12.8MHZ 3.3V CLP SW SMD
- Производитель :
- ILSI
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 1.5mA
- Frequency :
- 12.8 MHz
- Frequency Stability :
- ±2ppm
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- Clipped Sine Wave
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- TCXO
- Voltage - Supply :
- 3.3V