I547-2P3-32.000 MHZ
- Артикул производителя:
- I547-2P3-32.000 MHZ
- Краткое описание:
- OSC TCXO 32MHZ 3.3V CLP SW SMD
- Current - Supply (Max) :
- 1.5mA
- Frequency :
- 32 MHz
- Frequency Stability :
- ±2ppm
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V