OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QA
- Артикул производителя:
- Производитель/Бренд:
- Micro Crystal AG
- Краткое описание:
- OSC XO 32.768KHZ SMD
- Производитель :
- Micro Crystal AG
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 0.5µA
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm @ 25°C
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 1.2V ~ 5.5V