NZ2520SB-2.750000MHZ
- Артикул производителя:
- NZ2520SB-2.750000MHZ
- Производитель/Бренд:
- NDK America, Inc.
- Краткое описание:
- XTAL OSC XO 2.7500MHZ CMOS SMD
- Производитель :
- NDK America, Inc.
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 3.5mA
- Frequency :
- 2.75 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Function :
- Standby (Power Down)
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3V