KC2016K27.0000C1GE00
- Артикул производителя:
- KC2016K27.0000C1GE00
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 7mA
- Frequency :
- 27 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Standby (Power Down)
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 1.6V ~ 3.63V