MQF326T33-81.920-2.5/-30+85
- Артикул производителя:
- MQF326T33-81.920-2.5/-30+85
- Производитель/Бренд:
- Mercury United Electronics, Inc.
- Краткое описание:
- XTAL OSC TCXO 81.9200MHZ CMOS
- Производитель :
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 32mA
- Frequency :
- 81.92 MHz
- Frequency Stability :
- ±2.5ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.063" (1.60mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- TCXO
- Voltage - Supply :
- 3.3V