510GBA25M0000BAG
- Артикул производителя:
- 510GBA25M0000BAG
- Краткое описание:
- XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
- Current - Supply (Max) :
- 26mA
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±25ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.050" (1.28mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Voltage - Supply :
- 2.5V