535AC100M000DG
- Артикул производителя:
- 535AC100M000DG
- Производитель/Бренд:
- Isolink, Inc.
- Краткое описание:
- XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
- Производитель :
- Isolink, Inc.
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 121mA
- Frequency :
- 100 MHz
- Frequency Stability :
- ±7ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVPECL
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V