510MCA50M0000AAGR
- Артикул производителя:
- 510MCA50M0000AAGR
- Краткое описание:
- XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
- Current - Supply (Max) :
- 26mA
- Frequency :
- 50 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V