510BBA156M250BAGR
- Артикул производителя:
- 510BBA156M250BAGR
- Производитель/Бренд:
- Isolink, Inc.
- Краткое описание:
- XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
- Производитель :
- Isolink, Inc.
- Категория товара :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 23mA
- Frequency :
- 156.25 MHz
- Frequency Stability :
- ±25ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.050" (1.28mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVDS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V