MA-505 22.1180M-C0: ROHS
- Артикул производителя:
- MA-505 22.1180M-C0: ROHS
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- CRYSTAL 22.1180MHZ 18PF SMD
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 22.118 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.181" (4.60mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 3.30mm pitch
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)