MA-306 25.0000M-C3: PURE
- Артикул производителя:
- MA-306 25.0000M-C3: PURE
- Краткое описание:
- CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.100" (2.54mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 5.50mm pitch
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.126" W (8.00mm x 3.20mm)