CA-301 50.4333M-K: PB FREE
Артикул производителя:
CA-301 50.4333M-K: PB FREE
Производитель/Бренд:
EPSON
Краткое описание:
CRYSTAL 50.4333MHZ 10PF TH
Производитель :
EPSON
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
50.4333 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.350" (8.90mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
3rd Overtone
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
Cylindrical Can, Radial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.122" Dia x 0.350" L (3.10mm x 8.90mm)