CA-301 50.1633M-K: PB FREE
- Артикул производителя:
- CA-301 50.1633M-K: PB FREE
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- CRYSTAL 50.1633MHZ 10PF TH
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 50.1633 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.350" (8.90mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- 3rd Overtone
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- Cylindrical Can, Radial
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.122" Dia x 0.350" L (3.10mm x 8.90mm)