CA-301 49.3500M-K: PB FREE
- Артикул производителя:
- CA-301 49.3500M-K: PB FREE
- Краткое описание:
- CRYSTAL 49.3500MHZ 10PF TH
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 49.35 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.350" (8.90mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.122" Dia x 0.350" L (3.10mm x 8.90mm)