C-002RX 32.7680K-P: PB FREE
- Артикул производителя:
- C-002RX 32.7680K-P: PB FREE
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ THROUGH HOLE
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 30 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.236" (6.00mm)
- Load Capacitance :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Package / Case :
- Cylindrical Can, Radial
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)