ABS06W-32.768KHZ-K-1-T
- Артикул производителя:
- ABS06W-32.768KHZ-K-1-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 3PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 3pF
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)