8Z-26.000MAHL-T
- Артикул производителя:
- 8Z-26.000MAHL-T
- Краткое описание:
- CRYSTAL 26.0000MHZ 22PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 26 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.022" (0.55mm)
- Load Capacitance :
- 22pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)