MA-306 25.0000M-C5:PURE SN
- Артикул производителя:
- MA-306 25.0000M-C5:PURE SN
- Краткое описание:
- CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.100" (2.54mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 5.50mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.315" L x 0.126" W (8.00mm x 3.20mm)