MA-505 29.9999M-G3:ROHS FUND
- Артикул производителя:
- MA-505 29.9999M-G3:ROHS FUND
- Краткое описание:
- CRYSTAL 29.9999MHZ 20PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 29.9999 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.181" (4.60mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 3.30mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)