TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
- Артикул производителя:
- TSX-3225 45.0000MF10P-AK3
- Производитель/Бренд:
- EPSON
- Краткое описание:
- CRYSTAL 45.0000MHZ 10.5PF SMD
- Производитель :
- EPSON
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 45 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 10.5pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)