TSX-3225 32.0000MF17X-B3
Артикул производителя:
TSX-3225 32.0000MF17X-B3
Производитель/Бренд:
EPSON
Краткое описание:
CRYSTAL 32.0000MHZ 16PF SMD
Производитель :
EPSON
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
32 MHz
Frequency Stability :
±17ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Load Capacitance :
16pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)