MC-306 32.0000K-G3:PURE SN
Артикул производителя:
MC-306 32.0000K-G3:PURE SN
Производитель/Бренд:
EPSON
Краткое описание:
CRYSTAL 32.0000KHZ 20PF SMD
Производитель :
EPSON
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
35 kOhms
Frequency :
32 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±100ppm
Height - Seated (Max) :
0.100" (2.54mm)
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SOJ, 5.50mm pitch
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.315" L x 0.126" W (8.00mm x 3.20mm)