MA-406 25.0000M-G: ROHS
- Артикул производителя:
- MA-406 25.0000M-G: ROHS
- Краткое описание:
- CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.146" (3.70mm)
- Load Capacitance :
- 20pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 9.60mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.461" L x 0.157" W (11.70mm x 4.00mm)