NX5032SD-13.56MHZ-STD-CSY-1
- Артикул производителя:
- NX5032SD-13.56MHZ-STD-CSY-1
- Производитель/Бренд:
- NDK America, Inc.
- Краткое описание:
- CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD
- Производитель :
- NDK America, Inc.
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 120 Ohms
- Frequency :
- 13.56 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±15ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.193" L x 0.122" W (4.90mm x 3.10mm)