MA-506 28.6360M-C0:(30T):ROHS
Артикул производителя:
MA-506 28.6360M-C0:(30T):ROHS
Производитель/Бренд:
EPSON
Краткое описание:
CRYSTAL 28.6360MHZ 18PF SMD
Производитель :
EPSON
Категория товара :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
28.636 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.181" (4.60mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
3rd Overtone
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SOJ, 3.30mm pitch
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)