CX49GFNB04332H0PESZZ
- Артикул производителя:
- CX49GFNB04332H0PESZZ
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- CRYSTAL 4.3320MHZ 12PF SMD
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 120 Ohms
- Frequency :
- 4.332 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.177" (4.50mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C
- Package / Case :
- HC-49/US
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.425" L x 0.177" W (10.80mm x 4.50mm)