8Q-24.000MAAQ-T
- Артикул производителя:
- 8Q-24.000MAAQ-T
- Производитель/Бренд:
- FTS
- Краткое описание:
- 1.6x1.2 XTAL 30ppm 30ppm 10pF
- Производитель :
- FTS
- Категория товара :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±30ppm
- Frequency Tolerance :
- ±30ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.016" (0.40mm)
- Load Capacitance :
- 10pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)