G125-MW30450L94
- Артикул производителя:
- G125-MW30450L94
- Краткое описание:
- 1.25MM M ON 30AWG 450MM
- Категория товара :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- White
- Contact End :
- Pin to Cable (Round)
- Contact Finish Thickness :
- 8.0µin (0.20µm)
- Length :
- 17.7" (450.0mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 30 AWG